Założenia bloga

Jako osoba pasjonująca się fotografią, chcę dzielić się swoją pasją z innymi, stąd pomysł na blog. Taka forma przekazu pozwala bowiem na regularne i konsekwentne wpisy, na które Czytelnicy będą czekać z przyjemnością.

W swoich wpisach chcę odnieść się zarówno do samej fotografii, jak i odpowiedniego warsztatu oraz sprzętu i ogólnie rzecz biorąc – spraw technicznych.

Zdaję sobie sprawę, że początkujący amator może być zagubiony. Na rynku jest dostępnych wiele aparatów wraz z dodatkowym wyposażeniem i nawet na podstawie opisanych parametrów, trudno zdecydować, co kupić. Nie zawsze można też polegać na szczerość wystawianych przez dotychczasowych użytkowników opinii.

Dzięki mojemu blogowi, zarówno zaawansowani pasjonaci, jak i początkujący hobbyści, znajdą coś dla siebie. Ich spojrzenie na fotografię stanie się szersze i pełniejsze. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby moje teksty były napisane w sposób jasny dla każdego i żeby w pełni wyjaśniały wszystkie poruszane w nich zagadnienia.

Serdecznie zapraszam do czytania!